Bölgeler

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Sürekli gelişen teknolojiler artık su kaçağı tespit işlemlerini kolaylaştırmıştır. Gerek akustik dinleme ile gerekse termal kamera ile su kaçağı tespiti işlemlerini başarıyla sonuçlandıran bu süreci yönetmek için Kadıköy su kaçağı tespiti firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Su kaçakları hem kendi evinizde hem de alt komşunun tavanında kötü görüntülere neden olur. Ayrıca su kaçağının var olup olmadığını anlamanın bazı yöntemleri bulunmaktadır. Su faturasının kabarık gelmesi veya vanaları kapattıktan sonra su sayacının dönmeye devam etmesi, bir kaçağın varlığına işaret edebilir. Ancak bireysel su kaçağı tespiti yapmak yerine mutlaka profesyonel firmalardan destek almanız gerektiğini unutmayın.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti – Kenan Usta

Su kaçağı çevreye kötü bir koku yayacaktır. Ayrıca suvarlarda kararma ve sararmaya neden olur. Buna ek olarak yine duvarda veya tavanda küflenmeyle beraber dökülmeleri de beraberinde getirir. O halde Kadıköy su kaçağı tespiti firmamızla iletişime geçerek tüm bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Elbette pimaş görüntüleme ve kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri için de günün her saatinde bizi aramanız yeterlidir.

Su Kaçağı Bulma

Temiz su tesisatında, kalorifer tesisatında ya da atık su tesisatındaki su kaçakları için profesyonel cihazlarla kontrol sağlayan uzman ekibimiz, sorunun kaynağına anında ulaşmaktadır. Fayanslı bölgelerde fayanslar kaldırılır ve kaçak olan bölge hafifçe kırılarak boruya ulaşılmaktadır. Daha önceleri bu işlemler tüm fayansların kırılmasıyla beraber tamamlanıyordu. Artık böyle bir durum söz konusu olmadığından hızlı ve güvenilir bir şekilde bölge + su kaçağı tespiti tarafımızca yapılmaktadır.

Ustanın Puanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir