Hizmetler

Su Tesisatçısı – Tesisatçı – 05305620967

Su Tesisatçısı

İstanbul su tesisatçısı Kenan usta ve ekibi, 7/24 çalışmalarına devam etmektedir. Öncelikle su tesisatı, temiz su ihtiyacını karşılamak için boru ve yardımcı malzemelerle kurulan tesisata verilen isimdir. Ev ya da iş yerlerinde kullanılan bu tesisatların kaliteli bir şekilde hazırlanması gerekir. Kalitesiz borular ve malzemelerle hazırlanan bir su tesisatı zamanla birçok soruna neden olmaktadır. Bu sorunlar arasında en önemlileri; su kaçağı, gider ve pimaş tıkanıklığıdır. Su kaçağı tavan ve duvarlara ciddi zarar verirken tıkanıklıklar da aynı şekilde tesisatı kullanılamaz hale getirir. Her iki durum yaşam alanında kötü kokulara neden olduğu için vakit kaybetmeden su tesisatçısı hizmeti almak önemlidir. Bu süreçte www.enyakinsutesisatci.com üzerinden dilediğiniz hizmeti uygun fiyatlarla talep edebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Su tesisatçısı, tıkanıklık açma konusunda yaşanabilecek tüm mağduriyetleri gidermelidir. Kenan usta ve profesyonel ekibi, tıkanık olan boru üzerinde öncelikle analiz çalışması yapmaktadır. Daha sonra müşterileri bilgilendiren firmamız oluşabilecek diğer hasarları da paylaşmaktadır. Ancak tıkanık açma sürecinde sadece tek bir fayans üzerinden çalışma yapılacağı için herhangi bir mağduriyet yaşanmamaktadır. En son teknolojilerle tıkanık açılırken su tesisatı uzun bir süre daha kullanılabilir hale getirilir. Yani kırmadan tıkanık açma konusunda firmamızı tercih ederek en iyi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Gider Açma

Tuvalet, mutfak ya da banyo gideri çoğu zaman hatalı kullanımlardan kaynaklı olarak tıkanabilir. Su tesisatçısı Kenan usta ve ekibi bu süreçte yine ileri teknolojilerle çalışmalarına devam etmektedir. Gider açarken aynı zamanda kameralı uygulamalar ile hizmet sunan firmamız gideri temizleyerek ilk gün ki kalitesine ulaştırır. Bu noktada günün her saatinde firmamızı arayarak hizmet talep etmeniz yeterlidir.

Pimaş Açma

Pimaş genel tanımıyla, musluk, banyo, küvet ve bataryalardan kanalizasyona ulaşan boru hattıdır. Bu boruların zamanla tıkanması aslında mağduriyetleri beraberinde getirir. Firmamız pimaş açma konusunda en son teknolojilerden yararlanarak hizmet vermektedir. Pimaş boruları pek çok nedenden dolayı tıkanabilir. Kirli sular, boru hattına atılan mendil, peçet veya kağıtlar, kıl, tüy ve benzeri atıklar nedeniyle tıkanan pimaş borularının mutlaka açılması gerekir. Çünkü bu borular zamanla ana gideri tıkayacağından apartman binalarını olumsuz etkiler. Aynı zamanda pimaşlara atılan çakıl, kum ve çimentolar da tıkanıklık nedenleri arasındadır.

Petek Temizleme

Su tesisatçısı olarak sunduğumuz bir diğer hizmet, petek temizlemedir. Peteklerde meydana gelen kirliliklerin özel maddelerle bu sistemden uzaklaştırılmasını sağlarken ayrıca peteklerde biriken balçık, kireç, korozyon ve çamur gibi atıkların ısınmayı olumsuz etkilediği unutulmamalıdır. Bu nedenle belirli periyotlarla peteklerin temizlenmesi gerekir. Elbette doğru firmaya ulaşarak bu konuda hizmet almanızı öneriyoruz. Firmamız günün her saatinde sizlerden gelecek petek temizleme taleplerini anında karşılamakta ve %100 başarı sağlamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Günümüzde ev ve apartman sakinlerinin çokça karşılaştığı durumlardan olan su kaçakları aslında duvarlara, tavanlara ve yaşam alanlarına ciddi zarar verir. Tavan ve duvarlarda rutubet, küf, sararma ve akıntılara neden olan su kaçakları elbette tesisatları da çürütebilir. Müdahale edilmeyen su kaçakları aynı zamanda boruların çatlamasına neden olduğundan kısa sürede hizmet alınması gerekir.

İstanbul su tesisatçısı olarak bu alanda uzman ekibimizle kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermeye devam ediyoruz. Dökmeden su kaçağı tespiti yaparken aynı zamanda kırmadan ve zarar vermeden işlemleri tamamlıyoruz. Uygun fiyat garantisi, başarılı çözümler ve profesyonel hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederken İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine aynı kalitede hizmet ulaştırıyoruz. Yapmanız gereken tek şey, tüm su tesisatı problemleri için bizi aramak ve hizmet talep etmektir.

 

Ustanın Puanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir